Neden Kartalkaya’da Tatil Yapmalısınız?

Kartalkaya kayak merkezinde her sene istenilen kar kalınlığı seviyesine ulaşılmaktadır.  Bu sebeple tatilcilerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği yerler arasında bulunuyor. Kış sporlarının tamamını yapabileceğiniz yerler içinde bulunan Kartalkaya hem kış mevsiminin en popüler beldesi hem de ailecek bulunduğunuz şehrin karmaşasından kurtulmak için tercih edilecek en önemli tatil bölgesidir. Neden Kartalkaya’da tatil yapmalısınız? Sorusunun yanıtı çok açık! Büyüleyici doğası ve her yaşa ve seviyeye uygun pistleri nedeniyle Kartalkaya’yı tercih edebilirsiniz. Neden Kartalkaya’da tatil yapmalısınız? Sorusunun farklı cevapları da mevcut tabii ki. Unutamayacağınız bir deneyim yaşamak için bir an önce şehrin yoğunluğundan ve stresinden uzaklaşıp kendinizi dağların doruklarında bakılmaksızın istiyorsanız mutlaka seçimleriniz arasına Kartalkaya’yı eklemelisiniz. Türkiye’nin her yerinden tatilcilerin ziyaret ettiği yer olan Kartalkaya hem günübirlik hem haftalık programlar dahilinde kalite hizmetler vermektedir. Erken rezervasyon yapılması halinde size özel indirimlerden yararlanarak istediğiniz otelde konaklama imkanı sunan Kartalkaya, sezonun yoğunluğuna göre butik otel, lüks otel, dağ evleri ve pansiyon gibi konaklama seçenekleriyle de sizi ve ailenizi memnun etmek için çalışmalarına devam etmektedir.

AİLECEK TERCİH EDEBİLECEĞİNİZ TATİL MERKEZİ

Kartalkaya Kayak Merkezi Nerede? Nasıl Gidilir? - Kayak

Karın yağmasıyla birlikte özellikle sömestr tatilinin vazgeçilmez mekanları arasında olan ve öğrencileri ithafen hazırladıkları programlar ile kendini bir numara yapan Kartalkaya, çocuklarına hediye vermek isteyen ailelerin ilk tercihi oluyor. Ailecek ve kalabalık guruplarla dolup dalan Kartalkaya otelleri konaklama haricinde Spa, restoran, çocuklar için oyun merkezi, fitness salonu. Masaj salonu ve kapalıhavuzimkanlarıyla 5 yıldızlı hizmet veriyor. Yine konaklama yapılan otelden Kayak pistine ulaşımın kolaylaştırılması için telesiej ve teleferik hizmetleri ile tatilcilere büyük kolaylık sağlıyor.

NEDEN KARTALKAYA’DA TATİL YAPMALISINIZ?

Kartalkaya Kayak Merkezi Nerede? Ulaşım Nasıldır? - Kayak Pisti

Her sene binlerce konuk ağırlayan ve beğenileri üzerinde toplayan Kartalkaya kayak okulları, Kayak ekipmanları kiralama merkezleri, Kayak eğitmenleri, spor salonları ve kapalı havuzları ile tatilcilere son derece kolaylık sağlıyor. Bu sebeple ailecek unutulmaz bir tatil yapmanıza imkan tanıyan Kartalkaya zamanı kısıtlı olan, yaşadığışehre yakınlığı ile ulaşım imkanı rahat olan pek çok kişi tarafından önerilen yerler arasında bulunuyor. Türkiye’nin ilk Kayak merkezlerinden olan Kartalkaya ;

  • Kış sporları
  • Barbekü partileri
  • Kızak turları
  • Şelale ve yayla gezileri
  • Kapalı havuzlarda yüzme
  • Kam ve piknik yapma

Fotoğraf çekme ve daha pek çok ilgi çekecek rolleriyle tatili dolu dolu geçirmenize imkan tanıyor.

Kartalkaya Kayak Kiralama - Öztürkler Kayak

Call Now Button